Užsakymas ir pristatymas

1. PREKIŲ UŽSAKYMAS

 

1.1   Norėdamas įsigyti patikusią prekę, pirkėjas turi užpildyti užsakymo formą ir paspausti mygtuką „užsakyti“.
1.2   Užsakęs prekę, pirkėjas į savo nurodytą el. pašto dėžutę gaus laišką su tolesnėmis užsakymo instrukcijomis ir rekvizitais apmokėjimui.
1.3   Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų pirkimo metu pateikimą.
1.4   Pateikdamas užsakymą pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad pirkėjo nurodytu el. pašto adresu bus siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
1.5   Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus kai to reikalauja kompetentinga valstybės institucija lr įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu pirkėjo sutikimu.
1.6   Pasikeitus pirkėjo duomenims, pateiktiems pirkimo formoje, pirkėjas privalo nedelsiant informuoti pardavėją, siekiant kokybiškai ir laiku įgyvendinti užsakymą.
1.7   Pirkėjas įsipareigoja sumokėti pardavėjui sutartą sumą už užsakytas prekes, ir jas priimti.
1.8   Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti prekę per 5-7 darbo dienas po apmokėjimo gavimo.

 

2. PREKIŲ PRISTATYMAS

 

2.1   Užsakydami prekes, galite pasirinkti prekių pristatymo būdą – prekes atsiimti patys arba gauti prekes į namus.
2.2   Pasirinkus atsiimti prekes pačiam, suderinamas nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje atskirai sutarus vietą ir laiką.
2.3   Pasirinkus gauti prekę į namus, siuntinys su preke yra išsiunčiamas per 5-7 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.
2.4   Jeigu prekės neturime sandėlyje, arba prekė yra gaminama pagal išankstinį užsakymą, tuomet apie gamybos ir pristatymo laiką būsite informuoti atskirai.
2.5   Užsakydami prekės gavimo būdą su pristatymu galite pasirinkti kaip gauti savo prekę: registruotu paštu, per kurjerį arba kitu jūsų pasirinktu ir individualiai suderintu siuntos būdu.
2.6   Siuntimo išlaidas apmoka prekės gavėjas.
2.7   Siunčiant Lietuvoje registruotu paštu per Lietuvos paštą, siuntimo priemoka yra 3€. Greitoji siunta paštomatu Lietuvoje 4€.
2.8   Siunčiant į Europos sąjungos šalis registruotu paštu per Lietuvos paštą fiksuota taikoma siuntimo priemoka yra 5 Eur už mažąją siuntą (iki 100 g.) ir 7 Eur (nuo 100 iki 500 g.) už didžiąją siuntą. Siunčant į kitas šalis siuntimo mokestis – 7€. Pardavėjas neatsako už muitų, PVM ar kitas siuntos gavėjo šalyje reglamentuotas mokestines prievoles, šias išlaidas apmoka pirkėjas.