Apie mus

„Ruty“ tekstiliniai aksesuarai – sodrių spalvų ir išraiškingų formų kūrybinė studija.

Ruty Design siūlo puoštis išskirtiniais papuošalais, kuriuose dera moderni klasika ir žaismingos idėjos, originalumas ir kokybė.
Kiekviena puošmena sukurta rankomis, pakuojama į stilingas dovanų dėžutes su išskirtiniu gaminio pasu.

Smagių stiliaus atradimų!

ŽIOGAS – naujas mados ženklas iš „Ruty design“.

Tai tekstilinė kaklo puošmena moterims, vyrams ir vaikams. Ji apjungia ryškiausias tradicinių aksesuarų savybes – kaklaraiščio vertikalumą bei peteliškės puošnumą. Kuomet kaklaraištis atrodo pernelyg banalus, o peteliškė perdėm pretenzinga, ŽIOGAS – aukso vidurys, kurio iki šiol stigo mūsų pasirinkimuose. Tie, kurie mėgsta laisvesnį stilių, gali atsipalaiduoti – ŽIOGAI puikiai atrodo ir su prasegta apykakle. Aksesuaro mazgas dengia prasegimo zoną ir jo šeimininkas visuomet atrodo „pagal protokolą“. Šis unikalus papuošalas pradžiugins Jus, ieškant „kažko ypatingo“ vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui ar kitoms progoms. Jis tampa ypatinga stilistine jungtimi porai, šeimai ar kolektyvui. Aksesuarą visuomet galima individualizuoti, puošiant jį inicialais ar kitais simboliais bei detalėmis .

Naujųjų ŽIOGŲ niekada nebus per daug, nes kiekvienas griežia vis kitokį stilių ir nuotaiką.

Žiogas

Žiogai – elegantiška stiliaus naujovė, suteikianti išskirtinio žavesio ir šarmo vyro įvaizdžiui. Ši puošmena subtiliai apjungia tradicinio kaklaraiščio vertikalumą ir peteliškės puošnumą, kartu išlaikydama savo klasikinę prigimtį.

Rišti sudėtingo aksesuaro mazgo Jums nereikės – tai padarė žiogo kūrėja, kartu integruodama lengvai reguliuojamą užsegimą. Žiogai itin universalūs – jų dydis reguliuojamas, tad žiogai gali tapti universaliu aksesuaru visai šeimai. Nebijokite eksperimentuoti!

Svarbi naujiena – žiogas puikiai atrodo ir su prasegta marškinių apykakle. Segantis jį, rekomenduojame per daug neužveržti reguliavimo juostelės – aksesuaras turi tik šiek tiek iškilti virš apykaklės linijos.

Galite rinktis iš vienspalvių, dvispalvių, margų ir teminių žiogų. Atraskite savo favoritą!

Kiekvienas žiogas pakuojamas į dailią dėžutę, kurioje yra gaminio pasas su  dėvėjimo rekomendacijomis.

RINKINIAI

Norite nustebinti antrąją pusę ar padaryti malonią staigmeną artimam žmogui? Tokia proga puikus pasirinkimas – puošmenų derinys dviem. Pabėžkite jūsų ypatingą ryšį ir bendrystę derančiais papuošalais. „Ruty“ aksesuarų rinkinys gali tapti išskirtiniu poros, šeimos, geriausių draugų ar kolektyvo ženklu. Taip pat visuomet galite pasidalinti savo norais ir sukursime vienetinę puošmeną skirtą būtent Jums. Malonių stiliaus atradimų!

Moterims

Papuošalas – savitas moters pasitikėjimo  ir elegancijos šaltinis. Kartu tai  džiuginantis žaidimas, prie kurio nuolatos norisi grįžti. Tikimės, kad „Ruty“ aksesuarai  jums taps būtent tokiais išskirtiniais kasdienės ar šventinės būties elementais. Raskite puošmeną, kuriančią Jūsų istoriją.

Žiogaitė

Žiogo antroji pusė – subtili ir elegantiška žiogaitė, papuošianti damą ir mažąją damutę. Žiogaitę galite dėvėti ne tik prie marškinių. Ji sumodeliuota taip, jog puikiai atrodo ir prie suknelės, ir prie palaidinės ar megztuko.  O žiogo ir žiogaitės derinys – idealus pasirinkimas porai.

Bitutė

Jei ieškote nedidelio žaismingo aksesuaro, jūsų kasdiene palydove gali tapti smagioji bitutė. „Nutūpusi“ ant drabužių,  ji greitai tampa stilinga sege. Bitutėmis puikiai tinka puošti mūsų mažąsias damutes, ypač kai jos derinamos su vyresniųjų segimu žiogu.

Bumbulai

Naujų tekstilinių formų kaklo papuošalai „ Bumbulai“ mena vaikystę ir kviečia žaisti – spalvomis, raštais ir detalėmis. Įsitraukite į žaidimą – susipažinkite, derinkite ir žavėkite!

IŠSKIRTINĖ KOLEKCIJA

Pristatome naujas stilistines formas – vienetinius rankų darbo tapytus papuošalus. Originali miniatiūrinė tapyba papuošaluose – jungtinis menininkų Rūtos ir Marijaus Piekurų kūrybinis projektas. Kiekvienas šios kolekcijos papuošalas –  didelio  darbo ir kantrybės rezultatas. Dailininkas M.Piekuras miniatiūras tapo aliejiniais dažais, inkrustuodamas ir jungdamas į visumą įvairias medžiagas. Tuomet ieškomos formos ir detalės, išryškinančios kūrinio idėją. Taip įvairiomis puošybinėmis medžiagomis tapybos miniatiūra paverčiama aksesuaru. Jei domina konkretus koljė ar norite susitarti dėl individualaus užsakymo, kviečiame susisiekti.