Apie mus

„Ruty“ tekstiliniai aksesurai – sodrių spalvų ir išraiškingų formų kūrybinė studija.

Tai išskirtiniai papuošalai,kuriuose dera moderni klasika ir žaismingos idėjos, originalumas ir kokybė.
Kiekviena puošmena sukurta rankomis, pakuojama į stilingas dovanų dėžutes su išskirtiniu gaminio pasu.

Smagių stiliaus atradimų!

 

RINKINIAI

Norite nustebinti antrąją pusę ar padaryti malonią staigmeną artimam žmogui? Tokia proga puikus pasirinkimas – puošmenų derinys dviem. Pabėžkite jūsų ypatingą ryšį ir bendrystę derančiais papuošalais. „Ruty“ aksesuarų rinkinys gali tapti išskirtiniu poros, šeimos, geriausių draugų ar kolektyvo ženklu. Taip pat visuomet galite pasidalinti savo norais ir sukursime vienetinę puošmeną skirtą būtent Jums. Malonių stiliaus atradimų!

IŠSKIRTINĖ KOLEKCIJA

Pristatome naujas stilistines formas – vienetinius rankų darbo tapytus papuošalus. Originali miniatiūrinė tapyba papuošaluose – jungtinis menininkų Rūtos ir Marijaus Piekurų kūrybinis projektas. Kiekvienas šios kolekcijos papuošalas –  didelio  darbo ir kantrybės rezultatas. Dailininkas M.Piekuras miniatiūras tapo aliejiniais dažais, inkrustuodamas ir jungdamas į visumą įvairias medžiagas. Tuomet ieškomos formos ir detalės, išryškinančios kūrinio idėją. Taip įvairiomis puošybinėmis medžiagomis tapybos miniatiūra paverčiama aksesuaru. Jei domina konkretus koljė ar norite susitarti dėl individualaus užsakymo, kviečiame susisiekti.

Moterims

Papuošalas – savitas moters pasitikėjimo  ir elegancijos šaltinis. Kartu tai  džiuginantis žaidimas, prie kurio nuolatos norisi grįžti. Tikimės, kad „Ruty“ aksesuarai  jums taps būtent tokiais išskirtiniais kasdienės ar šventinės būties elementais. Raskite puošmeną, kuriančią Jūsų istoriją.

Žiogaitė

Žiogo antroji pusė – subtili ir elegantiška žiogaitė, papuošianti damą ir mažąją damutę. Žiogaitę galite dėvėti ne tik prie marškinių. Ji sumodeliuota taip, jog puikiai atrodo ir prie suknelės, ir prie palaidinės ar megztuko.  O žiogo ir žiogaitės derinys – idealus pasirinkimas porai.

Laumžirgis

Grakštusis laumžirgis – išskirtinė puošmena kiekvienai moteriai. Pagrindinis laumžirgio akcentas – besisukanti žaisminga uodegėlė. Jos kryptis ir nuotaika priklauso tik nuo jūsų!

Bitutė

Jei ieškote nedidelio žaismingo aksesuaro, jūsų kasdiene palydove gali tapti smagioji bitutė. „Nutūpusi“ ant drabužių,  ji greitai tampa stilinga sege. Bitutėmis puikiai tinka puošti mūsų mažąsias damutes, ypač kai jos derinamos su vyresniųjų segimu žiogu ar laumžirgiu.

Drugys

Ypatingas kaklaraiščio ir peteliškės derinys – žavusis drugys, turintis daugybę dėvėjimo galimybių. Drugio dydis ir forma lengvai reguliuojama, o puošnieji „sparnai“ keičiami. Tad galite drąsiai improvizuoti ir kiekvienąkart atrodysite vis naujai!

Bumbulai

Naujų tekstilinių formų kaklo papuošalai „ Bumbulai“ mena vaikystę ir kviečia žaisti – spalvomis, raštais ir detalėmis. Įsitraukite į žaidimą – susipažinkite, derinkite ir žavėkite!