Apie mus

„Ruty“ tekstiliniai aksesuarai – sodrių spalvų ir išraiškingų formų kūrybinė studija.

Tai išskirtiniai papuošalai,kuriuose dera moderni klasika ir žaismingos idėjos, originalumas ir kokybė.
Kiekviena puošmena sukurta rankomis, pakuojama į stilingas dovanų dėžutes su išskirtiniu gaminio pasu.

Smagių stiliaus atradimų!

Žiogas

Žiogai – elegantiška stiliaus naujovė, suteikianti išskirtinio žavesio ir šarmo vyro įvaizdžiui. Ši puošmena subtiliai apjungia tradicinio kaklaraiščio vertikalumą ir peteliškės puošnumą, kartu išlaikydama savo klasikinę prigimtį.

Rišti sudėtingo aksesuaro mazgo Jums nereikės – tai padarė žiogo kūrėja, kartu integruodama lengvai reguliuojamą užsegimą. Žiogai itin universalūs – jų dydis reguliuojamas, tad žiogai gali tapti universaliu aksesuaru visai šeimai. Nebijokite eksperimentuoti!

Svarbi naujiena – žiogas puikiai atrodo ir su prasegta marškinių apykakle. Segantis jį, rekomenduojame per daug neužveržti reguliavimo juostelės – aksesuaras turi tik šiek tiek iškilti virš apykaklės linijos.

Galite rinktis iš vienspalvių, dvispalvių, margų ir teminių žiogų. Atraskite savo favoritą!

Kiekvienas žiogas pakuojamas į dailią dėžutę, kurioje yra gaminio pasas su  dėvėjimo rekomendacijomis.

RINKINIAI

Norite nustebinti antrąją pusę ar padaryti malonią staigmeną artimam žmogui? Tokia proga puikus pasirinkimas – puošmenų derinys dviem. Pabėžkite jūsų ypatingą ryšį ir bendrystę derančiais papuošalais. „Ruty“ aksesuarų rinkinys gali tapti išskirtiniu poros, šeimos, geriausių draugų ar kolektyvo ženklu. Taip pat visuomet galite pasidalinti savo norais ir sukursime vienetinę puošmeną skirtą būtent Jums. Malonių stiliaus atradimų!

Moterims

Papuošalas – savitas moters pasitikėjimo  ir elegancijos šaltinis. Kartu tai  džiuginantis žaidimas, prie kurio nuolatos norisi grįžti. Tikimės, kad „Ruty“ aksesuarai  jums taps būtent tokiais išskirtiniais kasdienės ar šventinės būties elementais. Raskite puošmeną, kuriančią Jūsų istoriją.

Žiogaitė

Žiogo antroji pusė – subtili ir elegantiška žiogaitė, papuošianti damą ir mažąją damutę. Žiogaitę galite dėvėti ne tik prie marškinių. Ji sumodeliuota taip, jog puikiai atrodo ir prie suknelės, ir prie palaidinės ar megztuko.  O žiogo ir žiogaitės derinys – idealus pasirinkimas porai.

Laumžirgis

Grakštusis laumžirgis – išskirtinė puošmena kiekvienai moteriai. Pagrindinis laumžirgio akcentas – besisukanti žaisminga uodegėlė. Jos kryptis ir nuotaika priklauso tik nuo jūsų!

Bitutė

Jei ieškote nedidelio žaismingo aksesuaro, jūsų kasdiene palydove gali tapti smagioji bitutė. „Nutūpusi“ ant drabužių,  ji greitai tampa stilinga sege. Bitutėmis puikiai tinka puošti mūsų mažąsias damutes, ypač kai jos derinamos su vyresniųjų segimu žiogu ar laumžirgiu.

Drugys

Ypatingas kaklaraiščio ir peteliškės derinys – žavusis drugys, turintis daugybę dėvėjimo galimybių. Drugio dydis ir forma lengvai reguliuojama, o puošnieji „sparnai“ keičiami. Tad galite drąsiai improvizuoti ir kiekvienąkart atrodysite vis naujai!

Bumbulai

Naujų tekstilinių formų kaklo papuošalai „ Bumbulai“ mena vaikystę ir kviečia žaisti – spalvomis, raštais ir detalėmis. Įsitraukite į žaidimą – susipažinkite, derinkite ir žavėkite!

IŠSKIRTINĖ KOLEKCIJA

Pristatome naujas stilistines formas – vienetinius rankų darbo tapytus papuošalus. Originali miniatiūrinė tapyba papuošaluose – jungtinis menininkų Rūtos ir Marijaus Piekurų kūrybinis projektas. Kiekvienas šios kolekcijos papuošalas –  didelio  darbo ir kantrybės rezultatas. Dailininkas M.Piekuras miniatiūras tapo aliejiniais dažais, inkrustuodamas ir jungdamas į visumą įvairias medžiagas. Tuomet ieškomos formos ir detalės, išryškinančios kūrinio idėją. Taip įvairiomis puošybinėmis medžiagomis tapybos miniatiūra paverčiama aksesuaru. Jei domina konkretus koljė ar norite susitarti dėl individualaus užsakymo, kviečiame susisiekti.